niedziela, 20 stycznia 2013

Czas się rozwinąć

Od dzisiaj po wielu dyskusjach, namowach, protestach, rozwijamy blog w każdym możliwym kierunku, poczynając od wszelakich stylizacji, kończąc na makijażu, czy własnym pokręconym życiu :) Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Na początek dodaje zdjęcia z przedostatniej sesji, coś tam Wam wyśpiewam :) Jeśli chodzi o dobranie dodatków i makijażu to raczej nie potrzebuje pomocy w tym :)
A i dlaczego to robię? Po to by pokazać światu, że nie tylko rozmiary 2x, 3x mają prawo istnienia gdziekolwiek :) FASHION NO SIZE, o to tu chodzi. Krągłe dziewczyny, najwyższy czas połączyć swoje siły, jednak to nie zwalnia nas z dbania o siebie tak? Grunt to zdrowie, powoli zaczynam kochać to co robię. A Ty? 


Makijaż :  
Podkład INGLOT CREAM FOUNDATION 30  
Mała paleta SLEEK SUNSET I-DIVINE
 Pomadka Manhattan Perfect Creamy & Care 57D
 Sztuczne rzęsy EYLURE Naturalites Katana: River Island 
Sukienka: TK Maxx
Chustka: Allegro.
Buty: Buu.plNie, nie odchudzam się już. 

6 komentarzy:

 1. Jak tak się sobie podobasz i w ogóle, jesteś zadowolona ze swoich kształtów to po jakiego grzyba się odchudzałaś na yt ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Po to by właśnie tak jak teraz być z siebie zadowolona :) To właśnie YT. W dużym stopniu mi pomogło, ta współpraca z ludźmi. Będę nagrywać jeszcze filmy na yt, spokojnie- MIMO TO, ŻE DOBRZE MI TAK JAK JEST :) Tematyka filmów będzie różna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna kobieta to przede wszystkim - zadbana kobieta. Waga (oczywiście, w granicach rozsądku) nie ma tak naprawdę znaczenia :).
  Pozdrawiam Cię i po raz kolejny przypominam - na wiosnę (jak tylko naprawią mi aparat znaczy się) JA Ci porobię zdjęcia :D!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dlaczego nie wstawiasz wszystkich komentarzy ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo jeśli ktoś nie umie doczytać czegoś do końca, to raczej już nie mój problem tylko jego, a anonimy bedą po prostu wyrzucane w pizdu, jak ktoś boi się powiedzieć kim jest :) Piątka!

   Usuń

Zobacz jeszcze