O mnie


Emilia Skiba - urodzona 12 maja - ten dzień wydaję się być dla mnie szczęśliwy.. Od czerwca 2012r. Modelka w Agencji Maxilook oraz PKMK Models. Od stycznia 2013r. Vice Miss Polski + Size. Zapalona blogerka, miłośniczka wypowiedzi pisanej. Od stycznia 2013r. pisałam artykuły dla serwisów takich jak: www.choszczno.org  www.i-urlop.pl www.buu.pl oraz wiele innych. Obecnie studentka. Moją pasją jest wizaż i stylizacja, faceart i dziennikarstwo. Moim największym marzeniem -do tej pory - związanym z kosmetyką jest ukończenie pewnego studium w Warszawie- mianowicie Międzynarodowego Studium Dziewulskich, gdzie chciałabym zgłębiać swoją wiedzę na temat efektów f/x.  
Miłość do kosmetyków, kolorów, różniących się od siebie faktur, efektów zrodziła się we mnie jak byłam jeszcze małą dziewczynką. Pamiętam jak dziś, że nie byłam normalnym dzieckiem. Dzieci - przeważnie - kiedy widzą, że mama chce wyjść gdzieś z domu, za wszelką cenę chcą popsuć jej ten plan. Ja się cieszyłam. Dlaczego? Wiedziałam, że przed wyjściem mama będzie się malować, a to była najprzyjemniejsza chwila z całego dnia. Zazwyczaj siadałam na pralce, wannie, czy toalecie i przyglądałam się mamie, jak się maluje. Zawsze mówiłam sobie, że ja też tak będę.. Że też będę miała dużo kosmetyków.. Pamiętam ile wdzięku płynęło z ruchu dłoni mamy, tuszującej rzęsy.. Tak.. To wtedy właśnie zrodziła się we mnie miłość do makijażu. 
 Jak widać, jestem kreatywna, jeśli masz jakieś pytania, pisz bezpośrednio :) 
Pewna siebie, mimo tego, że delikatnie różniąca się od pozostałych polskich blogerek. Pełna pasji, rozmarzona i uśmiechnięta. 

       

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz jeszcze