poniedziałek, 4 marca 2013

Nie siedzimy, pracujemy.


Obiecywałam dodać troszkę sesyjnych nowości. Ostatnio najspontaniczniej na świecie wynikły mi zdjęcia, efekty możecie zobaczyć niżej. Najlepsze jest to, że zdjęcia nie zajęły więcej niż 20 minut, wynikły bez jakichkolwiek przygotowań :) Czasami warto jest zrobić coś na spontanie, nawet jeśli ponosi się tego całkiem bezpodstawne konsekwencje..  No nie ważne.. 
Jeśli chodzi o info, co u mnie, bo za dużo już tych pytań, odpowiadam wszystkim ' na raz ' :)
Zdałam prawo jazdy, to najwspanialsze uczucie na ziemi hihi :) Namiętnie bronię się przed chorobą, ewidentnie nie mam kiedy chorować.  Nowy post z makijażem będzie w środę, czyli jutro :) Nazbierałam kilka oczek, więc pokażę Wam co i jak :) A jeśli chodzi o stylizację, to czekam na przesyłkę, jak tylko ją dostanę, będę informować i zrobię stylizację:) 

Autorem zdjęć jest ŁUKASZ POPIELARZ, konkretny profesjonalista, nie ma co ukrywać, widać to na kilometr. Jeśli chcecie zobaczyć więcej zdjęć z tej sesji - i nie tylko - które oczywiście wykonał Łukasz, zapraszam na jego > BLOGA < oraz na FANPAGE na Facebooku. Prace są bardzo interesujące, mają swój urok, przyciągają. Prawdopodobnie na tym nie zakończy się moja współpraca z Łukaszem, trzymajcie kciuki! :) 

6 komentarzy:

 1. Na początku gratuluję zdania prawa jazdy a zdjęcia sa bajeczne :)

  OdpowiedzUsuń
 2. prześliczne zdjecia ;*

  Oraz gratulacje prawka ;**

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne zdjęcia!
  gratulacje!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow! Zdjęcia są świetne, nie mogę uwierzyć,że w 20 minut można wyczarować takie cudo, ale z drugiej strony profesjonalista i dobra modelka. :) Czekam na post makijażowy :)
  http://fixourlife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękna twarzyczka , gratuluję ; )
  ZAPRASZAM DO SIEBIE , ZA KAŻDY KOMENTARZ I OBSERWAcJE SIĘ ODWDZIĘCZAM :D

  OdpowiedzUsuń

Zobacz jeszcze