wtorek, 11 czerwca 2013

LIFE,

Cześć moi wspaniali! :)
Piszę do Was teraz jeden długi post zawierający odpowiedź na wszystkie pytania, które zadaliście pod moją nieobecność :)
Dawno mnie tu nie było, ale wiecie że zaczęłam pracować już nie tylko w internecie, ale też fizycznie, więc wiadomo tego czasu jest mniej. Generalnie, go brak. Zaczynasz pracę o 9, kończysz czasami o 2. Jedno jest pewne, miejsce w którym teraz się znajduję, restauracja w której pracuje, to coś wspaniałego. Może nawet mogłabym sięgnąć po słowa : spełnienie małego marzenia..  Ale sami wiecie, że tych marzeń mam do spełnienia jeszcze miliony.
 Gdzie pracuję ?
Pracuję w Rewalu, w Restauracji Sabat - przepięknej, w pięknym stylu, klimatycznej nadmorskiej perełce.Zapraszam Was tutaj serdecznie, gwarantuję uśmiech na Dzień Dobry! :)
***

Pytania, kiedy kolejna sesja? Prawdopodobnie szykują mi się teraz 3, więc trzymajcie kciuki!!  Póki co, mogę się podzielić czymś takim :***

W czwartek możecie spodziewać się obszernego materiału na temat podkładów e.l.f 'a i Revlonu. A już od następnego tygodnia, ruszam z kanałem na YT- więc będzie się działo. 

Mega zaskakuje mnie fakt, że mimo mojej pracy, braku czasu i tak odwiedzacie bloga, wzbudza to wielką radość w serduchu więc zapraszam częściej :) 
Postaram się jakoś poprawić i pisać częściej, teraz kiedy mam już internet będzie to zdecydowanie łatwiejsze:) A teraz całuję Was gorąco i idę zdobywać materiały na kolejny post :)

4 komentarze:

  1. Masz ładną twarz *.* , obserwuję
    Miło by mi było gdybyś się odwdzięczyła ;))

    OdpowiedzUsuń

Zobacz jeszcze