środa, 15 maja 2013

WSPÓŁPRACA Z DELICIA.PL

Kilka dni temu mój dzień poprawiła informacja, że rozwój mojego bloga wspierać będzie internetowa drogeria www.delicia.pl Bardzo miła urodzinowa wiadomość :)
Na początek może kilka słów o samym sklepie. Nie posiada typowej dla każdego zwykłego, internetowego sklepu kosmetycznego, myślę tu o pastelowych kolorach i czcionkach, których prawie nie widać. To kobieca, ale jakby to nazwać... 'zdecydowana' strona internetowa.


Panel wygląda bardzo interesująco, wszystko ma swoją kategorię, jest porządek, ład i skład. Warto zwrócić uwagę na obsługę sklepu - niezwykle miła i kompetentna.. Rzadko spotykamy w internecie takie osoby, dobrze, że są wyjątki. Przesyłka wysyłana jest Pocztą Polską w trybie 'prędkość światła' ponieważ wysyłane paczki dostaje się do rąk ekspresowo. Paczki kompletowane są starannie, zabezpieczone przed wszelkimi uszkodzeniami, wielki plus. Dbałość o klienta na najwyższym poziomie sprawia, że do delicii aż chce się wracać.. Ja również dostałam swój prezent od www.delicia.pl  - już niebawem na moim blogu, a tymczasem SERDECZNIE ZAPRASZAM NA www.delicia.pl 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zobacz jeszcze